Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

TEOFIL, FRANEK, MAURYCY I FREDEK – CZYLI ZIAJKA W MOIM DOMU

SHARE
, / 3290 3
Kosmetyki firmy Ziaja już dawno się zadomowiły w mojej łazience jako dobre jakościowo, ale o atrakcyjnej cenie. To, że firma posiada swoją linie dla dzieci o wdzięcznej nazwie Ziajka dowiedziałam się będąc w ciąży, gdy dostałam próbki kremu w aptece. Po wypróbowaniu zyskały moją przychylność i zaopatrzyłam się w kilka kosmetyków tej serii:
Maść pośladkowa przeciw odparzeniom (od 1 dnia życia) – bardzo fajny kremik do pupy, główną jego zaletą jest konsystencja, w porównaniu do innych wypróbowanych przeze mnie kremów (Nivea, Linomag-linuś) bardzo fajnie i szybko się rozsmarowuje, co przy poziomie ruchliwości mojego Wojtka jest dużą zaletą. Jest to krem do codziennej pielęgnacji przeciw odparzeniom i na tym polu się jak najbardziej sprawdza. Cena ok.6 zł
Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt (od 1 dnia życia) – na początku nie chciałam stosować żadnego kremu do ciałka, ale ziajka okazała się lekkim kremikiem o super zapachu i tak już przy nim zostałam. Cena ok. 4 zł – 50 ml (cena może już nie tak atrakcyjna w porównaniu np. do kremu nivea, ale jest naprawdę wydajny).
Szampon dla dzieci i niemowląt (od 6 miesiąca życia) – zaczęłam go stosować już po czterech miesiącach, gdyż mój malec urodził się z pokaźną czuprynka, która mimo zapewnień się nie wytarła a sukcesywnie rosła. Szampon fajnie się pieni, jest wydajny i ma super zapach, włoski po nim są pachnące i mięciutkie. Cena ok.6 zł.
Słoneczna emulsja dla dzieci SPF 30 (od pierwszych dni życia) i krem z filtrem SPF 6 dla dzieci i niemowląt ochrona niska (od 3 miesięcy życia) – jeden krem na lato, drugi na zimę, skuteczne i wydajne. Ceny: 15 zł i 6 zł.
Pozostałych kosmetyków tej serii nie miałam okazji albo potrzeby wypróbować (oliwka czy płyn do kąpieli), ale na pewno kilka pozycji mam na uwadze (emulsję do ciała czy żel od pierwszego ząbka). Generalnie jak to Ziaja – dobra jakościowo i atrakcyjna cenowo. Używane przeze mnie kosmetyki są wydajne i maja fajne opakowania, poręczne dla mnie i kolorowe ze zwierzątkami o fajnych imionach dla małego🙂.

Ziajka w Aptece Dziecka:

Ziajka – krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt 50ml
Ziajka – maść pośladkowa przeciw odparzeniom 50ml
Ziajka – szampon dla dzieci i niemowląt 200ml
Ziajka – krem z filtrem SPF 6 dla dzieci i niemowląt

Napisz Odpowiedź