Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

, / 27960 0

ROCZEK, CHRZEST – PRZYSTROJENIE STOŁU

SHARE

7 lipca mój najdroższy skarb na świecie skończył roczek:). W niedzielę uroczyście obchodziliśmy ten szczególny dzień. Chciałam, więc żeby szczególnie też wyglądało na stole, tak żeby wiadomo było, że Wojtuś jest numer jeden, ale bez przesady:). Postanowiłam wykorzystać jego zabawki, a konkretnie te do kąpieli – żabkę, kaczką, rybki.

Przez stół przeciągnęłam niebieski kawałek materiału, marszcząc go odpowiednio tak żeby wyglądał jak płynąca rzeka. Dokupiłam tematyczne serwetki, kilka listków, całość dopełniły kolorowe lilie wykonane z papieru i kilka kamyczków. Specjalnie dla małego kupiłam 4 baloniki z napisem „Mam już roczek” i misiem, które wypełnione helem przyczepiłam do jego krzesełka.
Do przygotowanie dekoracji potrzeba:
Niebieski materiał – ja na niego wydałam 5 zł.
Serwetki – 20 szt. – 4 zł
Baloniki – 4 szt. – 4 zł
Kolorowe kartki na lilie – miałam w domu.
Listki – 10 szt. 3 zł, ale można zrobić z papieru.

chrzestroczek2roczek

Rok prędzej z okazji chrztu również przystrajałam stół, ale tylko na kawę, bo obiad jedliśmy w restauracji. Ponieważ jesteśmy pasjonatami terenówek w tym klimacie zrobiłam ozdoby. Za 5 zł kupiłam ozdobne, drobne kamyczki i usypałam z nich drogę, ustawiając na nie różne przeszkody (górkę, patyczek – kłodę, dwa auta ciągnące się). Kupiłam tez małe resoraki – terenówki, był to wydatek ok. 25 zł, ale do teraz są to ulubione zabawki Wojtka:).
roczek3

Jak imprezujemy w domu, to niewielkim kosztem można wyczarować fajny klimat:).

Napisz Odpowiedź