Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

GARAŻ DLA SAMOCHODZIKÓW

SHARE
, / 5232 1
Mój mały szkrab to prawdziwy maniak samochodowy, zresztą jak jego Tatuś. W naszym domu, prawie wszędzie pałętają się jakieś samochodziki plastikowe, gumowe, małe i duże, a największą kolekcje stanowią resoraki. Po części sami sobie jesteśmy winni, bo ktoś mu kupił te autka (chociaż sporą część dostał lub odziedziczył), dlatego aby nie potykać się więcej o te autka postanowiłam Wojtkowi zbudować GARAŻ.

Podstawą garażu był karton, z  przegródkami w środku. Przegródki te przymocowałam wstążką, do ścian kartonu, tak aby nie zapadały się po umieszczeniu tam autek. Karton obłożyłam papierem do pakowania, przyklejając go taśmą tak jakbym pakowała prezent. Na końcu na drzwiczkach poprzyklejałam naklejki z jego ulubionej bajki AUTA.
Dzięki temu zabiegowi co dziennie przed kąpielą sprzątamy na noc autka do garażu i Wojtek w tym chętnie uczestniczy. Początki łatwe nie były, gdyż był to dla niego sygnał, że zabawa na dzisiaj się kończy, mimo to dzielnie słodko popłakując chował swoich ulubieńców:). Po dwóch dniach rytuał ten zaakceptował i teraz zabawę kończymy w garażu a z rana rozpoczynamy:).

Do zrobienie garażu potrzeba:
  • Karton – najlepiej z przegródkami, chociaż można takie wykonać samemu z innego kartonu,
  • Taśma – szeroka
  • Papier szary – 1 arkusz
  • Wstążka, tasiemka, sznurek -do przymocowania przegródek
  • Naklejki – do przyozdobienia garażu

Napisz Odpowiedź