Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

GRYZAK MAM!

SHARE
, / 2302 4

Kiedyś bąble latały z piętką od chleba, aby ulżyć opuchniętym i swędzącym dziąsłom, dzisiaj mamy gryzaczki, coolery, grzechotko-gryzaczki i inne cuda. Zadziwiają kształtami, kolorami i pomysłowością twórców. Przyznam się że wszystkie gryzaki jakie posiadam w domu dostaliśmy w prezencie, i dobrze, bo zainteresowanie Wojtka nimi było ledwo średnie. Udało mi się jednak wyciągnąć pewne wnioski z użytkowania prze moją pociechę gryzaków:

– Wojtek (ok.4-6 m) miał problem z trzymaniem grubych gryzaków, takich wypełnionymi wodą, lepsze były np. kluczyki czy krówki na cienkim kółku
– ząbkując  późno (ok.8 miesiąca) nie był zainteresowany zwykłymi gryzakami, tam musiało się coś dziać i tutaj muszę powiedzieć o TWISTERZE firmy MAM Baby, który staną na wysokości zadania:). Kolorowy, obrotowe kółka, różne struktury i grzechocze, możliwość schłodzenia, czy można chcieć więcej?
– gryzak przydaje się nawet teraz (17 miesiąca), kiedy idą czwórki i Wojtek ma napady gryzienie wszystkiego dookoła:), wtedy mu daje Twistera i mówię: „obgryzaj z każdej strony” i skutkuje:)

Przy małym zainteresowaniu gryzakami, ten właśnie był najczęściej w użyciu:)
Produkt świetny na prezent.

Gryzak TWISTER i inne gryzaki, dostępne są na MAM Baby
oraz w Aptece Dziecka:
MAM gryzak Cooler 4+
MAM gryzak dziąsełko Bite & Brush 3+
MAM gryzak i zabawka Bite & Play 5+
MAM gryzak i zabawka Twister 6+

Napisz Odpowiedź