Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

KONKURS „EKO MALUCH”

SHARE
, / 2162 1
Niedawno na moim blogu pojawiła się nowa kategoria „EKO Kącik”. Miało być ekologicznie i będzie🙂. Dla mnie ekologia w naszym kraju to często działania zgodnie z modą, i jak to z modą bywa przemija. Cała nadzieja w naszych pociechach, a raczej w nas, bo to, czego my się dopiero uczymy u naszych maluchów może być zdrowym nawykiem. Recykling, oszczędność prądu, wody, świadome zakupy czy szacunek do matki natury to jedne z zadań, jakie sobie postawiłam przy „eko” wychowaniu mojego szkraba.

Czy Wy również podejmujecie taką „walkę”🙂, i jak angażujecie w to swoje pociechy?
Jeśli tak to zapraszam na konkurs organizowany razem z nowo powstałym portalem natoobe.pl – największym internetowym pasażem zdrowej żywności. Portal ten kierowany jest do tych, którzy cenią sobie naturalną żywność, nieprzemysłowe produkty, dbałość o środowisko i o zdrowie, czyli do takich pozytywnych „eko entuzjastów”🙂.
W ramach konkursu należy wykonać zdjęcie lub napisać kilku zdaniową wypowiedź zainspirowaną hasłem „EKO Maluch”!
Nagrodą główną jest bon o wartości 50 zł na pierwsze zakupy na natoobe.pl. Przyznane również będą wyróżnienia (bony o wartości 15 zł)!

Regulamin Konkursu Fotograficznego „Eko Maluch”

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest blog „Sprytna Mama”.
 2. Fundatorem nagrody jest portal natoobe.pl
 3. Konkurs organizowany jest w terminie od 02.12. do 9.12.2011
ZADANIE KONKURSOWE
Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu zdjęcia lub krótkiej wypowiedzi będących skojarzeniem z hasłem „EKO MALUCH”.
ZASADY KONKURSU
Aby wziąć udział w Konkursie, uczestnik Konkursu powinien:
 1. Dołączyć do fanpage’u “Sprytna Mama” na Facebooku – poprzez znacznik „Lubię to!”
 2. Przesłać Organizatorowi zgłoszenie konkursowe zawierające wykonane zadanie konkursowe
 1. Uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU

 1. Nagrodę Główną uzyska najbardziej inspirujące zgłoszenie wybrane przez organizatora konkursu
 2. Wyróżnienia zostaną wytypowane prze fundatora nagrody
 3. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 12.12.2011 na stronie www.sprytnamama.pl

NAGRODY

 1. Nagrodą Główną w Konkursie jest bon o wartości 50 zł do wykorzystania na pierwsze zakupy na portalu natoobe.pl
 2. Wyróżnienia zostaną nagrodzone bonami natooPremia o wartości 15 zł do wykorzystania na pierwsze zakupy na portalu natoobe.pl
 3. Aby odebrać nagrodę, laureat konkursu skontaktuje się z organizatorem drogą mailową. Nagroda zostanie przesłana na wskazany adres mailowy przez laureata. Nagroda nie obejmuje kosztów wysyłki produktów zakupionych za wygrany bon.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Poprzez udział w Konkursie, uczestnik Konkursu oświadcza, że wyraża zgodę na publiczne udostępnianie treści swojej wypowiedzi i przesłanego zdjęcia na tablicy profilu Organizatora oraz Fundatora nagród oraz innych serwisów internetowych wydawanych przez Organizatora oraz Fundatora Nagród, w tym na stronach nie związanych bezpośrednio z Konkursem.
 2. Organizator samodzielnie lub na wniosek innych użytkowników ma prawo usunąć propozycję z Konkursu z powodu nieprzestrzegania zasad Regulaminu (w tym w szczególności, gdy zaistnieje podejrzenie, że naruszono cudze prawa autorskie).
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powstałe w trakcie przesyłania materiałów konkursowych.
 4. Zgłoszenie się do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.
 5. Poprzez wzięcie udziału w Konkursie i nadesłanie Zgłoszenia Konkursowego, uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

ZAPRASZAM DO ZABAWY!!!

Napisz Odpowiedź