Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

MAM Pod I PODSUMOWANIE TESTÓW

SHARE
, / 1739 0

MAM Pod to nic innego jak opakowanie na smoczek, a nawet na dwa. Zgrabne, wygodne, dobrze wykonane. Etui zapinane jest na zamek, system mocowania (na rzepy – porządne) pozwala łatwo przypiąć do ręki, wózka, torebki czy paska. Wygląd, nie powala, szczególnie na tle uroczych smoczków, ale jest to urządzonko na pewno funkcjonalne i pozwalające zachować higienę smoczków. Powalająca jest tylko cena (ok. 30 zł), które przewyższa wartość smoczka, a nawet dwóch.

Jednak wychodzi na to (i patrząc na konkurencję – podobne ceny podobnego produktu), że taką cenę trzeba zapłacić za wytrzymały pojemnik na smoczki. Bywa tak, że pojemnik nie pełni funkcji tylko przechowania smoczków, często staje się zabawką w rączkach małych bobasów i tu niestety wytrzymałość jest kluczowa. Posiadałam pojemnik plastikowy z Canpol Babies (ok. 8 zł) i nie przetrwał dwóch miesięcy. I nie zwalę tutaj wszystkiego na niszczycielskie zdolności mojego szkraba, bo z pojemnikami bywa tak, że tu upadną, tam zahaczą i opakowania w całości plastikowe (i tańsze) są w moim przypadku na straconej pozycji. Dlatego Mam Pod zyskuje u mnie dużego plusa za wykonanie, po roku używania nie ma żadnych uszczerbków, mimo iż musiał się zmierzyć nawet z długopisem w rękach Wojtka. To jedna z tych rzeczy, którą warto kupić raz a porządnie, niż co jakiś czas powtarzać zakup za niższą kwotę.
PODSUMOWANIE TESTÓW
Przetestowałam i opisałam w sumie 7 produktów tej firmy, część przysłanej do testowania przez firmę MAM, część już posiadałam w domu. Mimo iż nie mogę, z czystym sumieniem poleci wszystkich produktów, których używałam to w ogólnym rozliczeniu mogę stwierdzić, że firma MAM jest ok. Wątpię jednak, aby jakakolwiek marka byłaby by w stanie usatysfakcjonować mnie w 100%, bo wybredna ze mnie osóbka:), na szczęście mamy wolny rynek i nie jesteśmy skazani na produkty jednej marki. Na sklepowej półce produkty MAM możemy uplasować gdzieś koło AVENTU, NUKA i LOVI, szczególnie jeśli chodzi o ceny, ale często idące z jakością.
Firma MAM przeprowadziła inwazję na blogujące Mamy z pozytywnym efektem, na tyle pozytywnym, że przyczyniłam się do powstania nowych ciekawych blogów:)

Napisz Odpowiedź