Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

ROCZNICOWY KONKURS!

SHARE
, / 4477 0
ROCZNICOWY KONKURS!
Jak ten czas leci! Dokładnie rok temu 16 lutego, umieściłam pierwsze posty na moim blogu. Przez ten czas blog się troszkę zmieniał, dochodziły nowe kategorie, pojawiły się konkursy, nawiązywałam współpracę. Przez roku opublikowałam 144 posty (ale byłam twórcza:)), otrzymałam 385 komentarzy (aż trudno uwierzyć, że ktoś chciał te wypociny komentować:)), a na dniach stuknie 50000 wyświetleń! Wiem, że są blogi, z lepszymi wynikami, ale dla mnie to ogromny sukces! Wszystkim czytelnikom stały i przypadkowym bardzo dziękuję!
Z tej okazji organizuję mały konkurs dla czytelników Sprytnej Mamy.

Do wygrania poradnik dla rodziców, którego recenzję niedawno umieściłam na blogu:
„Dziecko – sześc pierwszych lat”.
A zadanie konkursowe to napisanie w komentarzu pod tym wpisem, który post opublikowany na Sprytnej Mamie przez ostatni rok jest Twoim ulubionym i dlaczego. Nie chodzi o to aby mi posłodzić (chociaż na pewno podreperuje to moje ego:)), ale o szczere wypowiedzi, który post Ci pomógł, rozbawił czy się przydał. Spośród komentarzy wybiorę jeden, którego autor/ka otrzyma książkę.
Jeśli jeszcze nie jesteś i jeśli chcesz:) to dołącz do fanpage’u “Sprytna Mama” na Facebooku – poprzez znacznik „Lubię to!” lub do Obserwatorów Google (wystarczy mieć konto gmail), a będziesz na bieżąco z blogiem:), choć nie jest to wymagane w konkursie.
Konkurs trwa od dzisiaj 16.02 – 21.02. W środę za tydzień ogłoszenie wyników.
ZAPRASZAM DO ZABAWY!
Regulamin Konkursu
POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Organizatorem konkursu jest blog „Sprytna Mama”.
  2. Konkurs organizowany jest w terminie od 16.02. do 21.02.2012
ZASADY KONKURSU
Aby wziąć udział w Konkursie, uczestnik Konkursu powinien:
  1. Umieścić komentarz pod konkursowym postem. W nim napisać, który post opublikowany na blogu jest ulubionym i dlaczego.
NAGRODA W KONKURSIE
  1. Nagrodą w Konkursie jest książka „Dziecko – sześc pierwszych lat”
  2. Aby odebrać nagrodę, laureat konkursu skontaktuje się z organizatorem drogą mailową ([email protected]) do 29.02.2012
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  1. Zgłoszenie się do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.
  2. Poprzez wzięcie udziału w Konkursie i nadesłanie Zgłoszenia Konkursowego, uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Napisz Odpowiedź