Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

EKO NOCNIK

SHARE
, / 2189 2

Ekologiczne gadżety mnie fascynują:). Trening czystości w ekologicznym wydaniu to nie tylko korzystanie z pieluch wielorazowych, ale również zaopatrzenie się w ekologiczny nocnik. O co chodzi?

Nocnik taki wykonany jest w całości z materiałów biodegradowalnych makulatury oraz włókien ryżu i bambusa. Zamiast kupować plastikowy nocniczek, można zaopatrzyć się eko-nocnik i po skończeniu używania go zakopać np. w ogródku:). Po kilku latach nie będzie po nim śladu, bez szkody dla środowiska.
Brzmi naprawdę zachęcająco:), szkoda że nie wiedziałam o tym wcześniej, używamy odziedziczonego najzwyklejszego plastikowego nocnika. Rozważałabym jednak jego zakup, tylko cena już nie jest taka zachęcająca jak to bywa przy „eko” (ok. 60 zł). Z drugiej jednak strony wszystko zależy od naszego podejścia do nocnika, ja uznaje zakup takie najzwyklejszego, jeśli jednak ktoś chce wydać fortunę na nocnik tron grający, gadający i takie tam to lepiej niech zrobi coś dla środowiska i kupi taki ekologiczny wyjdzie cenowo na to samo:).
Opinie o nocniczku w sieci krążą dobre, nic tylko wypróbować:).
Taki nocnik produkuje firma BECOTHINGS, która w swojej ofercie ma również inne rzeczy takie jak sztućce, miseczki czy kartonowe wieszaki na ubranka wykonane z biodegradowalnych materiałów.

Napisz Odpowiedź