Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

POJEMNIK PODRÓŻNY

SHARE
, / 1907 0
Dzięki współpracy ze sklepem BiBaBu.pl stałam się posiadaczką pojemnika podróżnego. To prawdziwy gadżet często podróżującej Mamy i zastanawiam się jak ja bez niego funkcjonowałam wcześniej:).

To znaczy wiem, w aucie panował wszechobecny bajzel:). Niby w podroży miałam wszystko w torbie, ale tu się coś wyciągnęło, jedzenie gdzieś na wierzchu, wszędzie autka Wojtka. Po zakończonej jeździe, przez pięć minut ogarniałam tylne siedzenie i przeszukiwałam czy wszystko zabrałam. Teraz – kultura:). rzeczy potrzebne w podróży pakuje do tego fajnego organizera – zabawki, picie, jedzenie, ukrywam smoczek na „czarną godzinę” w kieszonce z zamkiem, chusteczki i pampersa na wszelki wypadek. W trakcie, jazdy nie grzebie wiecznie w torbie w poszukiwaniu czegoś tam bo wszystko mam pod ręką i Wojtek też. W siateczkowej bocznej kieszonce wkładam reklamówkę na śmieci i wysiadanie z auta ograniczyłam do kilku sekund ku uciesze mojej pociechy, która po zgaszeniu silnika strasznie się irytuje i rwie do wyjścia:).
Organizer ten wykonany jest z materiału wodoodpornego, a przegrody na picie są termiczne. Z tyłu ma taki zaczep antypoślizgowy, dzięki któremu możemy go przypiąć pasami i nie lata po całym aucie przy pierwszym lepszym zakręcie. Składa się na płasko, więc nie używany nie zajmuje dużo miejsca.
Niewątpliwie jest to gadżet bez którego da się żyć, ale jak on ułatwia to życie:), szczególnie jak często przemieszczamy się autem dłużej niż 20 minut. Polecam!
Pojemnik podróżny jest firmy Sunshine Kids i kosztuję ok. 70 zł
Ostatnio w konkursie na blogu „W roli mamy” wygrałam tej samej firmy organizer na wózek, tu już nie jest tak super, ale o tym w innym poście:)

Napisz Odpowiedź