Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

BROKATOWE PISAKI I Z PIECZĄTKAMI

SHARE
, / 2774 2

Z takimi pisakami mam do czynienia po raz pierwszy:) no Wojtuś też. Przyznam się, że zarówno pisaki brokatowe jaki te z pieczątkami bardzo mi się spodobały. Postanowiłam je wykorzystać do stworzenia nowych etykiet na puszki po herbatkach, które stały się pojemnikiem na owe pisaki. Szybko okazało się, że brokatowe pisaki to gadżet dla mamy, a te z pieczątką dla smyka.

Pisaki brokatowe o efekcie 3D przede wszystkim wykorzystać można do tworzenia różnych napisów czy grafik. Pisaki te mają specjalna zatyczkę, która zapobiega niepożądanemu wydobyciu się zawartości, gdy są nieużywane, dodatkowo przedłuża trwałość tych pisaków. Używanie ich przez Wojtka skończyło by się katastrofą, albo jedną wielką plamą, więc zanim z nich skorzysta jeszcze trochę czasu minie:). Ozdoby wykonane przy pomocy tych pisaków potrzebują co najmniej 30 minut spokoju na wyschnięcie.
Przy pisakach 2w1 dopiero Wojtek miał frajdę. Posiadaliśmy już w domu drewniane pieczątki, ale zabawa z nimi kończyła się kolorowymi rączkami i nieokreśloną plamą na papierze, dlatego ucieszyłam się na te pisaki, myśląc że Wojtkowi uda się w końcu wykonać jakąś pieczątkę. Nie pomyliłam się, tam gdzie z drugiej strony pisaka jest normalna pieczątka, moja pociecha wykonywała piękne kwiatki, motylki i serduszka, troszkę gorzej radziła sobie piskami z rolką. Brudnych rączek nie ominęłam, bo mój szkrab musi wszytko dotknąć i co gorsza pisaki te nie są takie proste z tych rączek do usunięcia.

Obydwa produkty pochodzą z kolekcji „Radość tworzenia” na Tchibo.pl

Takie gadżety na pewno pomogą nam w zrobieniu przepięknej oryginalnej kartki okolicznościowej, a myśmy wykorzystali je do ozdobienia pojemników na te pisaki:). Wykorzystałam puszki po herbatkach, kartki i klej, teraz każdy pisak ma swoje miejsce.

Przypominam o konkursie „Kreatywna Kartka”,
w którym można wygrać te pisaczki:)

Napisz Odpowiedź