Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

KICIUSZEK.PL

SHARE
, / 1785 1
Było już na blogu o ciuszkach dla bobasa:), a konkretniej jak nie wydać fortuny na przesłodkie ubranka, które potrafią zawrócić w głowie niejednej Mamie w sklepie, zarówno z powodu wyglądu jaki i ceny w stosunku do krótkiej używalności:). Najlepsza forma oszczędności to dziedziczenie po bliższych lub dalszych członkach rodziny, bywa jednak, że ta opcja nie jest dostępna, a buszowanie w sklepach w celu upolowania promocji czy fajnego używanego ciuszkach przy małych szkrabach bywa niemożliwe.
Na szczęście w sieci pojawia się coraz więcej możliwości, dla zaganianych Mam ceniących sobie czas, a moje najnowsze odkrycie to portal Kiciuszek.pl
Portal ten to miejsce wymiany ubranek dla dzieci. Zasada jest prosta, dodajesz paczuszkę ze swoimi ubrankami, a w zamian możesz wybrać sobie paczuszkę kogoś innego, wszystko to za niewielką opłatą wraz z kosztami wysyłki.
W paczuszce można umieścić minimum 3 rzeczy, górnej granicy nie ma i to nie tylko ubranka:), akcesoria, zabawki a nawet wózek można znaleźć w portalowych kategoriach. 
Po zaglądnięciu do paczuszki, znajdziemy tam opis ubranka, kolory, rozmiary i zdjęcia, oczywiście szczegółowość opisu zależy tylko od właściciela takiej paczuszki. Jeśli zawartość nam się spodoba zamawiamy paczkę do domu. Zamawiając więcej paczuszek oszczędzamy na przesyłce.
Jest jednak jedna żelazna zasada:), możesz zamówi o jedną paczuszkę więcej niż sam dodałeś. Jest to logiczne rozwiązane, dzięki temu zawsze jak ubranek ubywa, pojawiają się nowe:).
A teraz konkrety:
– każda paczuszka kosztuje 14,99 zł (kwota ta pozwala pokryć koszty obsługi portalu)
– przesyłka kurierska kosztuje 15 zł
– płacimy tylko przelewem poprzez serwis płatności.pl (do którego jesteśmy automatycznie przekierowani jak zamówimy wybrana paczuszkę)
– jak ktoś zamówi naszą paczkę, to zamawiasz kuriera zgodnie z instrukcją w mailu.
Portale takie jak Kiciuszek.pl to na pewno fajna propozycja jeśli w naszej szafie zalegają ubranka, których nie mamy komu oddać i lubimy upolować coś za niewielką cenę nie wychodząc przy tym z domu:).
Kiciuszek.pl to młody portal, ciągle udoskonalany, otwarty na sugestie przyszłych użytkowników z coraz większą zawartością „swojej szafy”, dlatego gorąco polecam – zaglądnijcie, może znajdziecie coś dla swoich smyków:)

Napisz Odpowiedź