Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

KONKURS „PIELĘGNACYJNY”

SHARE
, / 3841 28

Tak to już bywa z Mamami, że często ich pociechy stają się „króliczkami doświadczalnymi”. Pieluchy, chusteczki, kremy, płyny, znane marki i te mniej, próbujemy, walczymy z alergiami, a nawet marketingiem. Wszystko po to, by nasze smyki były zadbane i zadowolone, dlatego na tym polu zawsze warto mieć kilka sprawdzonych i dobrze tolerowanych przez skórę dziecka produktów. Bo to, że nasze dziecię nie dostanie alergii na jakiś produkt od razu, niestety nie znaczy, że po jakimś czasie wysypka się nie pojawi. Do grono moich pewniaków zupełnie niespodziewanie dołączyły kosmetyki mało znanej firmy Donum Naturea.

Dzięki współpracy z Donum Naturea, mogłam przetestować 4 kosmetyki tej firmy: Krem na odparzenia, płyn do kąpieli, puder oraz oliwka. Najmniej zainteresowana byłam pudrem, bo czas kiedy okazyjnie go podczas upałów używałam dawno miną. Pozostałe produkty były naprawdę miłym zaskoczeniem. Czemu zaskoczeniem, bo powiedzmy sobie szczerze opakowanie tych produktów do kupna nie zachęca, ale za to na pewno cena. Warto, również zaznaczyć, że Donum Naturea jest dystrybutorem tych kosmetyków, a producentem są dostawcy kosmetyków dla wiodących marek.
Krem na odparzenie jest u mnie drugi w kolejce zaraz po Ziajce, łatwo się rozprowadza jest wydajny i ma przyjemny zapach, jedynie tuba na dłuższą metę jest niewygodna, wolę pudełeczka z kremem. Płyn do kąpieli równie udany jak i bardzo wydajna oliwka. Produkty te zostały u mnie dobrą alternatywą i moim skromnym zdaniem są godne wypróbowania.
Jeśli ktoś, chciałby również je przetestować to zapraszam do małego konkursu:)
Zadanie myślę, że sympatyczne, bo ile to razy oglądamy w komediach śmieszne historie związane z pielęgnacyjnym rytuałem bobasów? – mnóstwo:). Jeśli twój smyk zafundował Ci taką przygodę w czasie kąpieli przewijania czy przebierania, podziel się nią w komentarzu. Autorzy najbardziej urzekających historii zostaną nagrodzeni kosmetykami dla niemowląt firmy Donum Naturea.
Do rozdania mam 5 zestawów (Oliwka, Puder, Płyn do kąpieli)

ZAPRASZAM DO ZABAWY!!!

Regulamin Konkursu „Donum Naturea”

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest blog „Sprytna Mama”.
 2. Fundatorem nagrody jest Donum Naturea.
 3. Konkurs organizowany jest w terminie: od 26.06. do 3.07.2012
 4. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
ZASADY KONKURSU 
Aby wziąć udział w Konkursie, uczestnik Konkursu powinien:

 1. W komentarzu pod postem opisać w 5 zdaniach przygodę z naszą pociechą podczas rytuału pielęgnacyjnego.
ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU 
 1. Najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone.
 2. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do 5.07.2012 na stronie www.sprytnamama.pl
NAGRODY

 1. Nagrodą są kosmetyki z serii pielęgnacyjnej dla niemowląt firmy Donum Naturea – 5 zestawów (Oliwka, Puder, Płyn do kąpieli)
 2. Aby odebrać nagrodę, laureat konkursu skontaktuje się z organizatorem drogą mailową ([email protected]) do 9.07.2012. Po tym czasie nagroda przepada.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Zgłoszenie się do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.
 2. Poprzez wzięcie udziału w Konkursie i nadesłanie Zgłoszenia Konkursowego, uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Napisz Odpowiedź