Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

TESTUJEMY BOBINI:)

SHARE
, / 3125 8

Mała wakacyjna przerwa się na blogu zrobiła:(, ale już wracam z wrażeniami z testowania. W zasadzie testujemy już od jakiegoś czasu, ponieważ sięgnęłam po produkt firmy Bobini w sklepie. Kiedy został przez nas zużyty dostałam maila, z propozycją przetestowania nowej owocowej linii, będąc zadowolona z żelu i szamponu bez wahania się zgodziłam. Paczuszka przyszła błyskawicznie i była to jedna z milszych niespodzianek dnia.

W paczce znalazły się kosmetyki:
  • Mydło w płynie malina
  • Nawilżający płyn do kąpieli z mleczkiem kokosowym zapach wanilli i kokosu.
  • Szampon i płyn do kąpieli z mleczkiem owsianym o zapach: mandarynki, maliny, truskawki

ale również maskotka, torba i ręcznik dla Wojtka, chyba nie muszę pisać jaką radochę miał mój smyk kiedy ją odpakowywaliśmy:). 

Kilka słów dlaczego zdecydowałam się na te kosmetyki. Po ukończeniu przez Wojtka roczku, jego kąpiele z czasem stały się coraz bardziej wymagające:). Niemowlęce płyny nawilżające nie wystarczały, musiała być piana i osobny szampon do jego bujnej czupryny. Po jakimś czasie kiedy Wojtek już bardzo pewnie czuł się w wannie, postawiliśmy na szybkie prysznice:) i tu pojawiło się zapotrzebowanie na nowy produkt: żel/płyn razem z szamponem. To był właśnie powód zakupu Bobini i jego atrakcyjna cena. Płyn (400 ml) używaliśmy praktycznie codziennie przez dwa i pół miesiąca – za wydajność u mnie wielki plus.
Od dwóch tygodni używamy Bobini – mandarynka z mleczkiem owsianym. Płyn i szampon, który ułatwia rozczesywanie – na tym polu przy kudłach Wojtusia muszę potwierdzić skuteczność. Pochwalić muszę również kolorowe opakowanie z ciekawostykim podróżniczymi, którym Wojtek jest zachwycony.
Zapach mi odpowiada, ale to zawsze kwestia osobistych preferencji.
Mydełko w płynie z dozownikiem rozgościło się na umywalce, a raz w tygodniu robimy kąpiel z płynem kokosowym, który pieni się idealnie:).
Kosmetyki te przeznaczone są dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Mają neutralne ph, tylko mydełko ma ph 5,5. Nie zaobserwowałam, aby drażniły oczy, zgodnie z tym co jest napisane na etykiecie.

Podsumowując, Bobini wysuwa się na prowadzenie naszej domowej linii kosmetycznej:).

Napisz Odpowiedź