Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

„BĘDĘ STARSZYM BRATEM”

SHARE
, / 3595 21
Jak spojrzałam ile opublikowałam postów w sierpniu to się przeraziłam, a raczej zawstydziłam, najwyższa pora na wyjaśnienia mojej osłabionej aktywności blogowej:). Dużo obowiązków na mnie ostatnio spadło, druga praca, dom, każda wolna chwila poświęcona synkowi i blog, jakoś mi się to wszystko udawało godzić, dopóki nie doszło do tego potworne zmęczenie, wywołane…

CIĄŻĄ:)))))))). Moja jedyna pociecha już niedługo nie będzie jedyna, a zostanie starszym bratem:). Ciąża nie do końca spodziewana, ale na pewno chciana. Radość zapanowała w mojej rodzinie:). Właśnie zaczynam 4 miesiąc, więc wszystko idzie na razie jak na najlepszej drodze:). Do tej tej pory mam powtórkę z rozrywki – nudności, wymioty kilka razy dzienne i zmęczenie. Na szczęście hormony zaczynają pomału odpuszczać, ale tylko pomału:(, dlatego często po całym dniu od jakiegoś półtora miesiąca przy usypianiu Wojtka usypiam chcą nie chcą i siebie, zamiast oddawać się blogowym wypocinom:). Tyle tematów chodzi mi po głowie i na tyle mam pomysłów, tylko brak sił i czasu. Mam nadzieję że, będę mogła również zrealizować zaległe tematy, bo przy Wojtku zaczęłam prowadzi blog kiedy miał pół roczku i niektóre tematy ciążowe mi uciekły. 
Na razie przerażenie miesza się z radością, ale o tych emocjach napiszę już wkrótce.
Rodzince przekazaliśmy tą nowinę jak na zdjęciu:). Wojtek odwiedził wszystkie Babcie w oryginalnej koszulce, mojego wykonania, śmiechu było co nie miara, bo nie wszyscy od razu się zorientowali.
Wybaczcie mi więc kiepską blogową obecność, obiecuję poprawę:).

Napisz Odpowiedź