Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

TOMEK ŻURAWEK W PORCIE

SHARE
, / 2147 9
Przyznam się szczerze, że taka zabawka znajdowała się na szarym końcu mojej listy zabawek do kupienia. Ze względu jednak na swoistą miłość mojego syna do ciuchci i przepadaniem za bajką Tomek i Przyjaciele postanowiłam skorzystać z propozycji sklepu http://www.zabawki-dla-dziecka.pl przetestowania takiego oto Żurawka…

Kilka elementów tej zabawki zachęciło mnie do testowania:

  • rozkładany teleskopowo żuraw z hakiem
  • magnes na końcu haka,
  • typ zabawki take&play,
  • tory i ciuchcia.
I był to dobre powody bo… Moja pociecha uwielbia haki (ma tak od Złomka z Aut), zamocowany magnes na jego końcu pozwala nie tylko przenosić beczki, które są w komplecie, ale wszelkiego rodzaju śrubki Taty:). Dołączona ciuchcia parowóz posiada również magnez, co pozwala połączyć je z ciuchcią z Ikei, którą już mamy. W porcie idealnie mieszczą się rożne samochodziki Wojtka. Mój faworyt to jednak możliwość złożenia zabawki w poręczną walizeczkę, dzięki temu łatwo ją sprzątnąć, przenieść, nie zajmuje dużo miejsca i nie ma problemu jak Wojtek się uprze, że chce zabrać ją do Babci:).

Nie jestem jednak zwolenniczką takich zabawek i niestety ta zabawka tego nie zmieniła. Mimo iż, jest całkiem porządnie wykonana (oprócz korbki ze sznurkiem, która cięższych rzeczy nie potrafi utrzymać) i jest zgrabna to nie daje dużego pola do popisu dla 2 latka. Oczywiście z tej serii można dokupić dodatkowe tory, budynki, pojedyncze ciuchcie napędzane elektrycznie, tylko trzeba mieć przynajmniej sakwę pieniędzy:). I właśnie cena jest tu minusem (ponad 100 zł), nie od dziś wiadomo że znana marka Fisher Price + bajkowa postać równa się uszczuplenie portfela rodzica. W cenie tej jednej zabawki mamy kilka elementów drewnianej ciuchci z Ikei, która daje nam nieograniczone możliwości tworzenia różnych torów, a jej prostota wytrzymuje pomysłowość niejednego urwisa. Stwierdzenia, że jest to zabawka warta swojej ceny nie zaryzykowałbym, ale na pewno sprawi dużo radości ciuchciowym maniakom.

Napisz Odpowiedź