Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

ZWIERZAKI Z ROLEK:)

SHARE
, / 12118 4
Co prawda pogoda ostatnio nas rozpieszczała było pięknie i jesiennie, ale powoli zaczynają się ponure dni i króciutkie popołudnia. W związku z tym wracam do kreatywnych zabaw w domu:). Rolki po papierze toaletowym to idealny materiał do takich zabaw. Pomysłów w mojej głowie wiele, tym razem stworzyliśmy  zwierzaki…

Po raz kolejny zainspirowana blogiem A tak się bawimy postanowiłam stworzyć sowią rodzinkę i jakoś tak nam to poszło, że i kotka mamy i wiewiórkę:).
Rolki obklejamy kolorowym papierem zgodnie z barwą zwierzątka, którym się stanie (albo i nie:)). Górną część zaginamy do środka tworząc uszy. Przy pozostałych elementach puszczamy wodze fantazji. Skrzydła i oczy z papieru, ogony, dziobek z drucików kreatywnych. Brzuszki od sów w oryginale wykonane były z papierków do babeczek, a że takich akurat nie posiadałam w ruch poszła harmonijka z papieru i płatki owsiane.
Do wykonanie zwierzaków potrzeba:
rolki po papierze toaletowym, papier kolorowy, klej, druciki kreatywne, foremki papierowe do babeczek, ew. płatki owsiane,druciki kreatywne.

Napisz Odpowiedź