Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

SERIA KSIĄŻECZEK „ZDUMIEWAJĄCY ŚWIAT” W HAPPY MEAL

SHARE
, / 2209 2

Zwlekałam, trochę z tym postem, bo jak to w blogsferze bywa nie ja jedna miałam okazję do testowania tych książeczek:). Troszkę wahałam się przed podjęciem tego testowania, bo pisanie o nich w jakikolwiek sposób niewątpliwe jest formą promocji restauracji, w której bywa sporadycznie, a raczej podjeżdżam sporadycznie autem pod okienko w trasie zamawiając shake waniliowy i nigdy nie chciałam, aby było to miejsce do którego będę przychodzić z dzieckiem. Książka jednak to książka, więc postanowiłam zobaczyć co ma do zaoferowania McDonald.

Jeśli chodzi o sama pozycję, to muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Składa się ona z serii 5 książeczek: ZIEMIA, OCEANY, LASY DESZCZOWE, WIELKIE KOTY, GWIAZDY I PLANETY, ARKTYKA I ANTARKTYDA.
Treść ciekawa i jak najbardziej poprawna. Oprócz cennej treści w książeczkach znaleźć można zgadywanki, wyklejanki i test. To wszystko powoduje, że jest to pozycja bardzo uniwersalna, wiedza zainteresuje starsze dzieciaki a wyklejanki takie urwisy jak mój dwulatek. Minus za wykonanie – książeczki bardzo ciężko się rozkładają, co utrudnia choćby odklejanie i naklejanie. Niejedno dziecko przy akompaniamencie rodzica poświęci na tą edukacyjną zabawę kilka minut.
Czy te książeczki, jogurt z owocami i soczyste jabłko zachęci mnie do wizyty z dzieckiem w McDonaldzie w celu zakupu zestawu HappyMeal, niestety nie. Ale jeśli lubimy to miejsce i tam uczęszczamy to na pewno jest to miła alternatywa dla tłustego hamburgera czy słonych frytek:). 

Napisz Odpowiedź