Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

PODUSZKA DLA KOBIET W CIĄŻY

SHARE
, / 5113 0

Na rynku jest wiele gadżetów, które mają na celu zażegnanie bolączek „stanu błogosławionego”. Począwszy od kosmetyków dla ciężarnych, przez specjalne poduszki do spania, kończąc na odzieży chroniącej przed promieniowaniem!? Te poduszki przykuły moją uwagę już przy pierwszej ciąży szczególnie taka do spania, bo w końcu wyspać się ciąży szczególnie w końcówce to nie lada wyzwanie…

Jednak z powodów finansowych nie było mi dane korzystać z takiej poduszki przy pierworodnym, powiedzmy sobie szczerze w tym czasie kwotę około 150 zł można zupełnie inaczej zagospodarować. Posiłkowała się więc kołdrą i dodatkową poduszką, którą pakowałam między nogi dla lepszego komfortu albo moim mężem i jego plecami:)
Teraz zupełnie przez przypadek poduszka taka trafiła w ręce mojej teściowej. W święta więc spotkała mnie miła niespodzianka, kiedy spędzając tam noc czekała na mnie taka oto poduszka. Jejku, jakbym spotkała tego co to wymyślił to bym go ucałowała – jak ja się wyspałam. Poduszkę zabrałam oczywiście do siebie i sprawdza się świetnie.
Muszę jednak przyznać, że żartobliwa scenka z jednej amerykańskiej komedii o tematyce ciążowej, w której zakup takiej poduszki kończy bliskość dwóch osób w łózko jest dosyć trafiony:). Poducha ta jest jak trzecia osoba w łóżku, w naszym przypadku czwarta, a nawet piąta gdy Wojtek w nocy do nas przywędruje. Co tu dużo mówić poducha ta dzielnie i wygodnie zastępuje plecy mojego męża, wracam więc do „nich” co jakiś czas, aby Tata poczuł kopniaki przyszłego potomka:). Gdy moja druga połówka wstaje w środku nocy do pracy to poduszka staje na wysokości zadania:)
Gadżet dla mnie jak najbardziej na PLUS! – chociaż cena dalej zabójcza.

Napisz Odpowiedź