Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

PUDEŁKA NA ZABAWKI

SHARE
, / 2958 1
Nasze pociechy często mają dużo zabawek czy tego chcemy czy nie:). Oryginalne opakowania niektórych tych zabawek nie nadają się do późniejszego przechowywania, w efekcie trzeba organizować dla nich nowe miejsca. Zamiast kupować ciągle nowe pudełka na zabawki  lubię wykorzystać takie co do naszego domowego ogniska trafiają same…

Wojtuś na święta dostał zestaw narzędzi i garaż z drogą, w obu przypadkach jednak opakowania po prezencie nadawały się do wyrzucenie, spowodowało to, że po jego pokoju (i po naszym) pałętały się śrubki i elementy drogi z garażu. Aby zachować porządek postanowiłam zaadoptować dwa pudelka kartonowe, które akurat miałam w domu. No, ale tak porostu wrzucić tam te zabawki – o nie! trzeba pudełka przyozdobić:).
Wykorzystałam pozostałości papieru kolorowego samoprzylepnego, co został jeszcze z laurek. Na pudełku przeznaczonym na drogę stworzyliśmy DROGĘ dla autek, boki przyozdobiliśmy odrysowanymi ulubionymi autkami Wojtka. Pudełko na narzędzia, dzięki skopiowanym narzędziom stało się prawdziwą skrzynką na narzędzia. Nie trzeba chyba pisać ile frajdy miał Wojtek z odrysowania i naklejania jego skarbów:). Dzięki temu również szybko zaakceptował nowy „dom” na zabawki.

Do wykonania pudełek potrzeba:
– pudełka kartonowe
– kolorowy papier samoprzylepny lub zwykły
– klej, nożyczki
– wyobraźnia:)

One Comment

Napisz Odpowiedź