Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

DEKORACJE NA CHRZEST

SHARE
, / 3041 0
„Chrzciny, chrzciny i po chrzcinach” tak napisała moja koleżanka na facebooku – to zupełnie jak u nas:). Uroczystość zaliczam do udanych, Pawełek był bardzo grzeczny i w zasadzie większość dnia przespał. Był piękny becik uszyty przez Babcię, świeca, szatka, a w domu…

Musiały być dekoracje ręcznie robione, a za sprawą inspiracji w sieci tym razem motywem przewodnim zostały samolociki.

Samoloty wykonałam z drewnianych żabek na pranie i patyczków kreatywnych. W malowanie żabek zaangażowałam starszego, patyczki kupiłam już kolorowe. Część samolocików powiesiłam na lampie, później zrobię z nich karuzelę nad łóżeczko dla Pawełka:). Pozostałe ustawiłam na stole. 
Dopełnieniem było wykonanie kółek na serwetki. Wykorzystałam nie używane kółka z karnisza, do nich przymocowałam klejem na gorącą wcześniej wycięte z pianki dekoracyjnej śmigła. Podstawa dekoracji była w biało-niebieskiej odsłonie, koloru dodawały śmigła i samolociki.
Chciałam aby było subtelnie, już z doświadczenia wiem, że im więcej dekoracji na stole to potem gorzej się lokuje na nim jedzenie:), nie chciałam też przesadzić ze względu na charakter uroczystości.
Zdjęcia autorstwa chrzestnej:) Al z Czary z Drewna

Napisz Odpowiedź