Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

BARANEK SHAUN W HAPPY MEAL

SHARE
, / 3749 0
Czyli testujemy nowe zabawki dostępne w McDonaldzie. I będzie to post o tych właśnie zabawkach a nie o chodzeniu do tej restauracji, bo każdy swój rozum ma i wie czy chce tam pójść czy nie. A jak już się tam wybierze i kupi swojemu smykowi zestaw HappyMeal to znajdzie w nim zabawki z postacią znaną z kreskówki – Barankiem Shaunem, które jednocześnie pełnią funkcję przyborów kuchennych.

Dostępnych jest 8 zabawek, każda z postacią z bajki Baranek Shaun i wszystko obraca się w tematyce kulinarno – śniadaniowej. 
I tak Baranek Shaun pcha taczkę, która pełni funkcję kieliszka na jajko, a jej kółko toczone po cieście zostawia ślady po kopytkach. Ta zabawka jest całkiem przydatna i pomysłowa. Jajko miniutnik ma za zadanie pomagać kontrolować czas przygotowania posiłku tylko jest to raczej sekundnik, po 15 sekundach z jajka wyskakuje Shuan. Do czego się ma przydać te 15 sekund trudno mi wymyśleć  bardziej funkcjonalna byłaby to zabawka gdyby odmierzała czas np. 3 minut, tyle ile powinno się gotować jajko na miękko. Postać baranka Shuan widnieje jeszcze na małej łyżeczce gdzie po naciśnięciu na dźwignię Shaun pokazuje język, dozowniku na sos i pudełku na śniadanie. Zarówno dozownik i pudełko są bardzo fajne, pudełko raczej na niewielką przekąskę niż kanapki. Obydwie zabawki cieszą się dużą aprobatą Wojtka, szczególnie dozownik służący do nakładania ketchupu na talerz:). 
Na pozostałych zabawkach widniej postać owcy Shirley i jest to dwuczęściowa miska, mikser do napojów oraz skuter z pojemnikiem na przekąski. Skuter jako skuter jest fajny, pojemnik na przekąski to porażka nie wiem co tam ma się zmieścić;). Miska i mikser są ok. 
Ogólnie te zabaweczki są całkiem fajne jest tylko małe ALE… nie do końca są przemyślane, są ciężkie do umycia, szczególnie dozownik do sosu i miska która ma dno pełne wgłębień. Łyżeczka jest praktycznie bezużyteczna.
W przyszłości McDonald powinien pamiętać, że zabawki powinny być nie tylko atrakcyjne dla dzieciaków, ale funkcjonalne i łatwe w czyszczeniu:)

Napisz Odpowiedź