Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

FISH PARK RYBOŁÓWKA – PANIOWY

SHARE
, / 5558 0

Wbrew nazwie jest to miejsce nie tylko przeznaczone dla rybaków, ale również dla ich rodzin i wszystkich miłośników ryb:). Fish Park Rybołówka znajduje się w miejscowości Paniowy między Gliwicami a Mikołowem. Wybierając się tam liczyliśmy na zaciszne miejsce w celu spędzenia miło niedzielnego popołudnia, zacisznie nie było, ale miło tak…

Rybołówka to głównie smażalnia ryb (która odpowiedzialna była za liczne towarzystwo tego dnia), ale również urocze łowisko i to co nas skusiło plac zabaw i mini zoo. Pomysł był prosty – piknik nad stawem, pociecha na placu zabaw, karmiąca zwierzynę i ewentualnie smaczna rybka:). I od razu na wstępie zaskoczyła nas popularność tego miejsca, więc o zaciszu nie było mowy, ale nie było to zaś bardzo uciążliwe. W smażalni można posilić się rybką lub kupić świeżą, serwują też zimne napoje i zimne piwo, co ucieszyło mojego małżonka:).

Plac zabaw nieduży, ale wystarczający, Wojtek szalał tam dobre 3 godziny. Mini zoo zamieszkuje lama, osiołek, świnka z małymi, koza. Przed smażalnią i nad stawem rozłożone są drewniane stoły przy których można spocząć i zjeść. Staw dookoła jest zagospodarowany na stanowiska łowieckie z ławkami – na miejscu jest możliwość wypożyczenia sprzętu.

Dojazd do Fish Parku nie jest skomplikowany i jest oznakowany przy końcówce droga zamienia się w wąską utwardzoną drogę, co sprawia problem przy wymijaniu:). Przed obiektem znajduje się prowizoryczny parking.

Miejsce jest strzałem w dziesiątkę dla rybaków amatorów, którzy chcą połączyć pożyteczne z przyjemnym, czyli połowić z rodziną:). Dla smakoszy ryb szczególnie z dzieciakami Rybołówka również jest atrakcyjna, chociaż ryby nie miałam okazji skosztować, więc o jakości posiłków nie będę się wypowiadać. A po 20 kiedy tłum się wykruszył i słońce leniwie zachodziło miejsce to nabrało swoistego uroku:)

Wejście na obiekt i parking bezpłatny.

Więcej informacji:

Napisz Odpowiedź