Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

MINI MIASTO

SHARE
, / 2314 0
Ten pomysł już dawno chodził mi po głowie, tylko nie bardzo wiedziałam jakich materiałów użyć. Jak tylko dostałam maila z propozycją testowania nowych taśm firmy Scotch, to wiedziałam, że będzie to strzał w dziesiątkę…

Taśmy samoprzylepne o barwnych kolorach można przyklejać i odklejać wielokrotnie, co jest przydatne kiedy np. ozdabiamy słoiki z przetworami, można też po nich pisać. W moim MINI projekcie ważne było, aby po odklejeniu nie zostawiały śladów po kleju i tu się taśmy spisały.

A nasz projekt polegał na stworzeniu MINI MIASTA w pokoju Wojtka do zabawy jego ulubionymi autkami. Wykorzystaliśmy meble i podłogę:). Kilka dróg, obowiązkowo rondo, parking, budynki, sklep i gotowe. A jak z wytrzymałością? „Miasto” ma już dwa tygodnie, jest regularnie myte i odkurzane i nie jest źle, kilka draśnięć na podłodze. Miałam obawy bo taśmy są dosyć delikatne. Podczas pracy z nimi trzeba uważać aby się nie rozcięły na początku, bo rozcięcie może się sporo ciągnąć.
Ogólnie takie taśmy to bardzo fajny pomysł, można je wykorzystać nie tylko do zabaw z dziećmi (są nawet takie z postaciami z bajek Disney), ale i w kuchni czy w biurze.

Napisz Odpowiedź