Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

, / 2745 0

Mikołajowa poczta – list OD ŚW. MIKOŁAJA

Jak dotarł do nas list od Św. Mikołaja to było zaskoczenie, zdziwienie ale i radość:)
SHARE

Mikołaj już za nami, w naszej rodzinie przynosi prezenty 6 grudnia, ale dla wielu dzieci Mikołaj dopiero zawita w Wigilię. I jeśli chcecie sprawić swojemu dziecku radość i jednocześnie pomoc to umożliwi wam to Mikołajowa poczta.

W tym roku wielkie zaskoczenie, bo zanim chłopaki napisali list do Św. Mikołaja najpierw otrzymali właśnie list od niego. Mikołajowa poczta zapewniła im właśnie taką przesyłkę adresowaną do nich. Nie muszę chyba pisać jakie było ich zdziwienie, że listonosz przyszedł właśnie do nich:), tym większe że adresatem był sam Mikołaj. Ale po kolei jak do tego doszło, na stronie mikolajowapoczta.pl, można zakupić specjalną paczkę a w zasadzie dwie:)

Pierwsza paczka zawiera:

  • Prawdziwy list od Św. Mikołaja skierowany imiennie do Twojego dziecka z ręcznie odciskaną wypukłą pieczęcią, zapakowany w piękną kopertę z pieczęcią z Rovaniemi, stolicy Laponii
  • Specjalna naklejka Grzecznego Dziecka
  • Certyfikat wspierania domów dziecka

Druga wersja paczki zawiera:

  • Prawdziwy list od Św. Mikołaja skierowany imiennie do Twojego dziecka z ręcznie odciskaną wypukłą pieczęcią, zapakowany w piękną kopertę z pieczęcią z Rovaniemi, stolicy Laponii
  • Specjalna naklejka Grzecznego Dziecka
  • Certyfikat wspierania domów dziecka
  • Czerwona mikołajowa czapka
  • Szpanerski, reniferowy odblaskowy brelok
  • Świąteczny magnes z pozdrowieniami od samego Św. Mikołaja
  • Ozdobną kopertę adresowaną imiennie do Twojej pociechy

Pewnie ciekawi was co taki list zawiera, otóż opis przygód Mikołaja i jego reniferów i obietnicę przygotowanych przez elfów prezentów pod choinką. Oczywiście wszystko personalnie, pięknie i miło wręcz pochwalnie dla grzecznego dziecka. I tu zasadniczo pojawił się problem, bo u nas Mikołaj nie daje prezentów pod choinkę i nie końca chłopaki są grzeczne. I ciężko było po miesiącu „gróźb”, że Mikołaj przynosi prezenty tylko grzecznym dzieciom nagle wręczyć im pochwalny list od niego. Na szczęście moje pociechy nie potrafią jeszcze czytać, więc mała modyfikacja nie była trudna:), a na tyle skuteczna że 6 grudnia na koszulkach chłopaków pojawiła się naklejka Uwaga! Grzeczne dziecko:)

Koszt takiej paczuszki to 14,90 zł w wersji pierwszej i 24,90 zł w wersji drugiej plus koszta wysyłki. Fajne w Mikołajowa poczta jest również to że 10 % wartości zakupionych listów trafia do Fundacji Siepomaga.

Mikołajowa poczta to całkiem niezły pomysł:), jak do nas dotarło to było zaskoczenie, zdziwienie ale i radość:).

 

Napisz Odpowiedź