Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

, / 3805 0

Obrazki z liści – wspomnienie jesieni

Jednym z pomysłów wykorzystanie uzbieranych liści jest wykonanie z nich obrazków:), bo liście dzięki różnym kształtom dają duże pole dla wyobraźni zarówno rodzica jak i malucha
SHARE

Czas płynie nieubłaganie, robi się już szybko ciemno i zimno 🙁 Jesień nas niesamowicie rozpieszczała pogodowo, dlatego w książkach zalega nam pełno liści wyzbieranych przez Wojtka i Pawła w trakcie spacerów i wyjazdów. Obrazki z liści – to doskonała zabawa na długie zimowe wieczory.

Jednym z pomysłów wykorzystanie uzbieranych liści jest wykonanie z nich obrazków:), bo liście dzięki różnym kształtom dają duże pole dla wyobraźni zarówno rodzica jak i malucha. U nas obrazki z liści przedstawiają głównie zwierzątka, ale i drzewo się znalazło. Do naszych prac wykorzystaliśmy również bibułę, kredki, oczka. Pomysł i zadanie przypadł do gustu bardziej oczywiście starszemu, który uwielbia wszelkie prace plastyczne Paweł czerpał radość raczej z demolowania bibuły, ale udało nam się go zachęcić do przyklejenia kliku elementów.

W efekcie nasze obrazki z liści ozdabiają drzwi pokoju dziecięcego przypominając nam o naszych spacerach jeszcze w ciepłe jesienne dni.

Napisz Odpowiedź