Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

, / 3723 0

Ręcznie wykonany kalendarz adwentowy 2014 :)

SHARE

Świąteczne odliczanie rozpoczęte, czyli kalendarz adwentowy 2014 wykonany! W drugie Święta pierworodnego postanowiłam nie banalnie wykonać samodzielnie kalendarz adwentowy i tak oto powstała już trzecia edycja:). Tym razem z pudełek po zapałkach przerzuciłam się na woreczki i o dziwo w tym roku otrzymałam nie małe wsparcie od Babci :).

Plany były zupełnie inne, do wykonania tegorocznego kalendarza adwentowego chciałam wykorzystać pozostałości po jajkach niespodziankach. Jak to bywa chwile przed pojawieniem się pomysłu robiąc porządki pozbyłam się kliku jajek, więc plany spaliły na panewce, bo nie uśmiechał mi się zakup 24 jajek niespodzianek :/. I tu z pomocą przybyła Babcia chłopaków, która zaoferowała uszycie woreczków, które można by do tego wykorzystać. Z takim wsparciem na pomysł na kalendarz adwentowy 2014 nie musiałam długo czekać:).

Oprócz woreczków wykorzystałam również wstążki, drewniane żabki na pranie oraz papier samoprzylepny. Zapakowane woreczki z oznaczeniem daty zostały rozlokowane na grubszych wstęgach przypiętych do drzwi pokoju chłopaków. Do woreczków zapakowałam łakocie – żelki.

Pomysł świetny! Początkowo planowałam jeden kalendarz adwentowy 2014 z taką samą zawartością razy dwa, ale cóż Babcia się przejęła i uszyła dla każdego wnuka osobno:), w efekcie zapakowanie 48 woreczków było dla mnie nie lada wyzwaniem, ale godnym poświęconego czasu:)

Napisz Odpowiedź