Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

, / 7274 2

Naklejki dekoracyjne na ścianę ozdobą dziecięcego pokoju

Fajnym rozwiązanie jest naklejka dekoracyjna na ścianę pełniąca funkcję tablicy do pisania
SHARE

Naklejki dekoracyjne na ścianę nadają charakter każdemu wnętrzu. W przypadku pokoju małych smyków mogą to być naklejki ulubionych postaci z bajek, czy z imieniem a mogą także pełnić funkcję inną niż dekoracyjną:).

Kilka miesięcy temu dokonaliśmy zamiany pokoi, mały pokój Wojtka stał się naszą sypialnią, a nasza już była sypialnia stała się pokojem dla dwóch urwisów. Mimo większego metrażu, po wstawieniu łóżka piętrowego i mebli popisu do szaleństw niestety nie było. Także w pokoju chłopaków znajduje się absolutne minimum na rzecz miejsca do zabawy i dlatego też cieszę się wszelkimi rozwiązaniami pozwalających zaoszczędzić pożądaną przestrzeń. Takim rozwiązaniem jest naklejka na ścianę pełniąca funkcję tablicy do pisania. Dzięki uprzejmości www.tenstickers.pl nabyliśmy właśnie taką naklejkę. Naklejki tablicowe dostępne są w rożnych kształtach (domek, świnka, wieloryb, serce, drzewo) i w różnych rozmiarach. Należy je naklejać na płaskie powierzchnie. Po prostu nakleić i pisać kredą, zmazać i znowu pisać:)

Ścianę chłopaków ozdobiły również naklejki dekoracyjne z imionami, a konkretnie małe samolociki. Przy wyborze naklejek radzę jednak dobrze sprawdzić rozmiary i je sobie zwizualizować, zanim przeznaczymy na to fundusze. Naklejka o wielkości małej stojącej tablicy dla dzieci cenowo wychodzi bardzo podobnie. Naklejki dekoracyjne są dobrej jakości, a do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja postępowania.

naklejki dekoracyjne

I chociaż kształty naklejek dekoracyjnych tablicowych na www.tenstickers.pl są urocze dla osób bardziej twórczych polecam dostępne na rynku całe arkusze takiego materiału.

 

2 komentarze

Napisz Odpowiedź