Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

, / 5562 2

iFiszki Kids Angielski – aplikacja mobilna do nauki języka angielskiego

SHARE

iFiszki Kids Angielski to nasze uzupełnienie domowych lekcji języka angielskiego, bo prócz przedszkolnych zajęć z języka angielskiego moje pociechy utrwalają wiedzę również w domu. Organizowanie przeze mnie lekcji angielskiego to dla nas świetna zabawa i sposób na urozmaicenie czasu z korzyściami.

W czasach studenckich udzielałam korepetycji w tej właśnie dziedzinie, więc nauczanie moich dzieci to dla mnie niemała przyjemność. Do nauki korzystam z zabawek (np. klocki do nauki kolorów), urządzam teatrzyki, czytam polsko-angielskie książki, korzystam z materiałów dostępnych w sieci – piosenki, wierszyki. Teraz do tych materiałów dołączyła aplikacja mobilna iFiszki Kids Angielski. Jest to jeden z tych momentów w którym moje dzieci mogą korzystać z mojego telefonu:). Aplikacja ta to dwa etapy Nauka i Gry w kilku różnych kategoriach np. kolory, zabawki, warzywa, liczby, ciało, rodzina itp. W pierwszym etapie Nauka nasze dziecię ogląda, słucha, uczy się wymowy. Następnie mogą przejść do zabawy czyli pięciu gier: Dopasuj słówko, Dopasuj obrazek, Co słyszysz, Słuchaj i szukaj, Połącz pary. Osobiście to podchodzę dosyć sceptycznie do takich własnie pomocy, bo są trochę wyręczające uczącego:), ale w tym wypadku ocenę zostawiam moim dzieciom i i jeśli wybierają iFiszki zamiast innych gier dostępnych na telefonie to znaczy że aplikacja jest OK!. Dla mnie duży plus za nagrania profesjonalnych lektorów – native speakers.

iFiszki Kids Angielski to pomocna aplikacja dla utrwalania angielskiego, pakiet startowy jest bezpłatny, tematyczne pakiety do wyboru są już płatne.

iFiszki Kids Angielski dla dzieciiFiszki Kids Angielski dla dzieciiFiszki Kids Angielski dla dzieci

http://www.jezykiobce.pl/ifiszki-kids-angielski-aplikacja-mobilna,1241.html

I czasem jak brak czasu czy mobilizacji do przygotowania im kolejnej domowej lekcji angielskiego to ta aplikacja ratuje sytuacje:).

2 komentarze

  • Joanna Joanna napisał(a):

    Ja też do takich pomocy jestem sceptyczna, w sumie to głównie dla tego, że chciałabym żeby moje dzieciaki jak najpóźniej miały kontakt z elektroniką, jednak tyle teraz tej technologii, że nie ma co dzieciakom jej od razu wciskać. My z mężem to córcię posłaliśmy na kurs po prostu dla maluchów w empik school. Słówek poznaje dużo, przy okazji dobrze się bawi, a ja się nie stresuję, że ją przed ekranem sadzam. A tak ma fajnego lektora i uczy się przez zabawę, trochę się bałam czy się nie zniechęci, ale na szczęście złapała bakcyla i tylko marudzi jak zajęcia się kończą. Aplikacje przydatna rzecz, ale im później dzieciaki to poznają tym lepiej według mnie 🙂

    • Mary Lou napisał(a):

      O a w jakim wieku masz dziecko? zastanawialam sie tez zeby zapisac coreczke na jakies zajecia ale nie wiem czy 4 lata to nie za malo. twoje dziecko nie czuje presji? to faktycznie jest tylko taka zabawa? dlugo twoja corka w tym empik school? ja wciaz jestem mocno rozdarta bo moja ma jeszcze inne zajecia i nie chce zeby miala za duzo na glowie jednak jest jeszcze mala bardzo, ale z drugiej strony ponoc im szybciej sie dziecko zacznie uczyc jezyka tym lepiej sie go nauczy. co myslisz?

Napisz Odpowiedź