PASSWORD RESET

Jak wychować dziecko i nie zbankrutować. Jak wybrać najlepsze produkty dla swojej pociechy i nie dać się zwariować.

iFiszki Kids Angielski – aplikacja mobilna do nauki języka angielskiego

3.96K 2

iFiszki Kids Angielski to nasze uzupełnienie domowych lekcji języka angielskiego, bo prócz przedszkolnych zajęć z języka angielskiego moje pociechy utrwalają wiedzę również w domu. Organizowanie przeze mnie lekcji angielskiego to dla nas świetna zabawa i sposób na urozmaicenie czasu z korzyściami.

W czasach studenckich udzielałam korepetycji w tej właśnie dziedzinie, więc nauczanie moich dzieci to dla mnie niemała przyjemność. Do nauki korzystam z zabawek (np. klocki do nauki kolorów), urządzam teatrzyki, czytam polsko-angielskie książki, korzystam z materiałów dostępnych w sieci – piosenki, wierszyki. Teraz do tych materiałów dołączyła aplikacja mobilna iFiszki Kids Angielski. Jest to jeden z tych momentów w którym moje dzieci mogą korzystać z mojego telefonu:). Aplikacja ta to dwa etapy Nauka i Gry w kilku różnych kategoriach np. kolory, zabawki, warzywa, liczby, ciało, rodzina itp. W pierwszym etapie Nauka nasze dziecię ogląda, słucha, uczy się wymowy. Następnie mogą przejść do zabawy czyli pięciu gier: Dopasuj słówko, Dopasuj obrazek, Co słyszysz, Słuchaj i szukaj, Połącz pary. Osobiście to podchodzę dosyć sceptycznie do takich własnie pomocy, bo są trochę wyręczające uczącego:), ale w tym wypadku ocenę zostawiam moim dzieciom i i jeśli wybierają iFiszki zamiast innych gier dostępnych na telefonie to znaczy że aplikacja jest OK!. Dla mnie duży plus za nagrania profesjonalnych lektorów – native speakers.

iFiszki Kids Angielski to pomocna aplikacja dla utrwalania angielskiego, pakiet startowy jest bezpłatny, tematyczne pakiety do wyboru są już płatne.

gotowe mleko w płynie bebilon rtf

iFiszki Kids Angielski dla dzieciiFiszki Kids Angielski dla dzieciiFiszki Kids Angielski dla dzieci

http://www.jezykiobce.pl/ifiszki-kids-angielski-aplikacja-mobilna,1241.html

I czasem jak brak czasu czy mobilizacji do przygotowania im kolejnej domowej lekcji angielskiego to ta aplikacja ratuje sytuacje:).

  • Joanna Joanna

    Ja też do takich pomocy jestem sceptyczna, w sumie to głównie dla tego, że chciałabym żeby moje dzieciaki jak najpóźniej miały kontakt z elektroniką, jednak tyle teraz tej technologii, że nie ma co dzieciakom jej od razu wciskać. My z mężem to córcię posłaliśmy na kurs po prostu dla maluchów w empik school. Słówek poznaje dużo, przy okazji dobrze się bawi, a ja się nie stresuję, że ją przed ekranem sadzam. A tak ma fajnego lektora i uczy się przez zabawę, trochę się bałam czy się nie zniechęci, ale na szczęście złapała bakcyla i tylko marudzi jak zajęcia się kończą. Aplikacje przydatna rzecz, ale im później dzieciaki to poznają tym lepiej według mnie 🙂

    • Mary Lou

      O a w jakim wieku masz dziecko? zastanawialam sie tez zeby zapisac coreczke na jakies zajecia ale nie wiem czy 4 lata to nie za malo. twoje dziecko nie czuje presji? to faktycznie jest tylko taka zabawa? dlugo twoja corka w tym empik school? ja wciaz jestem mocno rozdarta bo moja ma jeszcze inne zajecia i nie chce zeby miala za duzo na glowie jednak jest jeszcze mala bardzo, ale z drugiej strony ponoc im szybciej sie dziecko zacznie uczyc jezyka tym lepiej sie go nauczy. co myslisz?